Ankieta

Którym kierunkiem w technikum jesteś zainteresowany?
 

Zalogowanych:

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 456464

ZSB


Zespół Szkół Budowlanych w Opolu Zespół Szkół Budowlanych w Opolu
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2016 11:34

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017

Publiczne Technikum Nr 6 - technikum.pdf

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 - zasadnicza.pdf

Publiczne Gimnazjum dla Dorosłych- gimnazjum.pdf

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr IV - liceum.pdf



 
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2016 11:23

 

WYNIKI  NABORU  DO  PROJEKTU – część 1

Otwarta Europa szansą rozwoju zawodowego uczniów opolskiej budowlanki

Projekt nr 201 –1–PL01–KA102 - 025720

Grupa 1a – technik aranżacji wnętrz

 

Lista podstawowa:

  1. Grund Weronika – 66 pkt.
  2. Lupa Patrycja – 66 pkt.
  3. Broy Jessica – 61 pkt.
  4. Pałaszczuk Agata – 61 pkt.
  5. Krupska Joanna – 56 pkt.
  6. Ogińska Agnieszka – 56 pkt.
  7. Chudala Tomasz – 53 pkt.
  8. Michalski Wojciech – 53 pkt.
  9. Biżek Aleksandra – 52 pkt.
  10. Kozielec Weronika – 52 pkt.
  11. Kupiec Weronika – 52 pkt.
  12. Waleska Jennifer – 52 pkt.

 

Lista rezerwowa:

  1. Klima Elżbieta – 48 pkt.
  2. Hendzel Karolina – 47 pkt.
  3. Markuszewska Sylwia – 47 pkt.

 

 

Grupa 1b – technik ogrodnik.

Lista podstawowa:

  1. Gabryś Nikola – 61 pkt.
  2. Pawollek Paulina – 56 pkt.
  3. Moczko Klaudia – 51 pkt.
  4. Pikos Sabina – 48 pkt.
  5. Gradek Michał – 47 pkt.
  6. Machura Justyna – 47 pkt.
  7. Mientus Sandra – 47 pkt.
  8. Scholz Ewa – 47 pkt.
  9. Ostrowska Martyna – 44 pkt.
  10. Joksz Patrycja – 43 pkt.
  11. Maziarz Michalina – 38 pkt.

 

Lista rezerwowa:

  1. Kowalski Maciej – 34 pkt.
  2. Maciołek Marta – 34 pkt.
  3. Syma Anna – 34 pkt.

 

Grupa 2 – monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych

 

Lista podstawowa:

  1. Popławski Filip – 42 pkt.
  2. Kubis Mateusz – 41 pkt.
  3. Lepsy Rafał – 40 pkt.
  4. Błazy Mateusz – 39 pkt.
  5. Hajt Wojciech – 38 pkt.
  6. Podlodowski Mateusz – 38 pkt.
  7. Żyła Dawid – 37 pkt.
  8. Wilgos Sebastian – 35 pkt.
  9. Grochalski Karol – 33 pkt.
  10. Kania Adrian – 31 pkt.
  11. Lisek Patryk – 27 pkt.

 

Lista rezerwowa:

  1. Grzegorczyk Mateusz – 26 pkt.
  2. Tkocz Hubert – 26 pkt.

 

 

Grupa 3 – monter  zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie; murarz-tynkarz

 

Lista podstawowa:

  1. Wilk Piotr – 57 pkt.
  2. Michalczyk Kamil – 48 pkt.
  3. Mathea Michał – 48 pkt.
  4. Kornek Emil – 47 pkt.
  5. Wilczek Mateusz – 47 pkt.
  6. Woźnieczka Daniel – 47 pkt.
  7. Zmuda Marcin – 47 pkt.
  8. Danisz Michael – 43 pkt.
  9. Grabowski Mateusz – 43 pkt.
  10. Lampa Dominik – 43 pkt.
  11. Brzana Damian – 39 pkt.
  12. Irzyk Przemysław – 39 pkt.

 

Lista rezerwowa:

  1. Kinder Krzysztof – 38 pkt.
  2. Gorc Daniel – 38 pkt.
  3. Graborz Mateusz – 38 pkt.


 
PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 09:09

Egzaminy poprawkowe w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu w  II semestrze roku szkolnego 2015/2016

Lp.

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel uczący / egzaminator

Termin egzaminu

Publiczne Gimnazjum dla Dorosłych

1.

1aG

Biologia

p. Rafał Kawałko

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

2.

1bG

Biologia

p. Rafał Kawałko

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

3.

2aG

Geografia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 11:00, sala 14

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

4.

2bG

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

5.

2cG

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

Geografia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 11:00, sala 14

Chemia

p. Sylwia Maternowska

25.08.2016r. godz. 10:00, sala 15

Jezyk polski

p. Bogumiła Szewczyk Paluszek

25.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Matematyka

p. Marzena Czukiewska - Gaweł

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

Język angielski

p. Anna Kosińska

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

Fizyka

p. Katarzyna Dumana

26.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Historia

p. Beata Rzadkowska - Kawałko

29.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

WOS

p. Beata Rzadkowska - Kawałko

29.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5

1.

1C

wf

p. Agata Król                                p. Wojciech Piernikarski

26.05.2016r. godz. 8:00

2.

1D

Biologia

p. Rafał  Kawałko                        p. Małgorzata Karaczyn

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

3.

2B

Matematyka

p. Henryk Żółtaniecki                     p. Marzena Czukiewska - Gaweł

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

5.

2E

Historia

p. Barbara Radwańska                   p. Magdalena Kuniec

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Język niemiecki

p. Rafał Brachmański                    p. Joanna Banaszewska

26.05.2016r. godz. 8:00, sala 18

Matematyka

p. Marzena Czukiewska - Gaweł      p. Henryk Żółtaniecki

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Publiczne Technikum Nr 6

1.

1TA

Historia

p. Barbara Radwańska                   p. Magdalena Kuniec

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Biologia

p. Małgorzata Karaczyn                  p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

2.

2TB

Matematyka

p. Henryk Żółtaniecki                     p. Marzena Czukiewska - Gaweł

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

3.

3TO

Matematyka

p. Marzena  Wiener                       p. Edward Jędra

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Technika w ogrodnictwie

p. Sylwia Morawska - Piechowiak p. Monika Wiśniewska

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 19

Biologia

p. Małgorzata Karaczyn                  p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

4.

3TB

Matematyka

p. Edward Jędra                           p. Marzena Wiener

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

5.

4TA1

Język niemiecki

p. Rafał Brachmański                     p. Joanna Banaszewska

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 18

Matematyka

p. Marzena Czukiewska - Gaweł p. Henryk Żółtaniecki

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

 
PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 09:02

Podsumowanie Roku Sportowego

22.06.2016 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016 zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.

W bieżącym roku szkolnym do rozgrywek organizowanych w  ramach Miejskiego Kalendarza Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiły się 44 opolskie szkoły. 21 podstawówek, 9 gimnazjów oraz 14 szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało o tytuł najbardziej usportowionej szkoły.

W rywalizacji Ligii szkolnej w piłce siatkowej w kategorii chłopców wygrał Zespół Szkół Elektrycznych na drugim miejscu wywalczyli chłopcy z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II, a na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z Zespołu Szkół Budowlanych. Podczas uroczystości podsumowania sportowego roku szkolnego ogłoszono również wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 165